Movies
Ratings
924
Becoming Who I WasRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Drawing CloserRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
PLAVE FAN CONCERT 'Hello, Asterum!' ENCORE in CinemaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Yuzuru Hanyu ICE STORY 2023 “GIFT” at Tokyo DomeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 2.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Baby Assassins 2Rated ★ 3.5
(Ab)normal DesireRated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 4.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 1.0