Series
Ratings
68
Chief KimRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5