Movies
Ratings
1259
Project Hail MaryRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
High & Low The WorstRated ★ 3.0
High & Low The Worst XRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 3.0