Series
Ratings
200- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0