Series
Ratings
30
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 4.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 3.0
HellsingRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0