Series
Ratings
46
Lovers in PragueRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 1.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5