Series
Ratings
81
The HourRated ★ 5.0- The Hour Season 2Rated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Polar Bear CafeRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5- 정의의 아군Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0