Series
Ratings
187
The Reluctant PreacherRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Sex/LifeRated ★ 3.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0- それいけ!アンパンマン アンパンマンとクリスマスの星Rated ★ 2.0
QuartetRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0- Kyojo 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.0
KyojoRated ★ 3.5
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 1.5
Museum: IntroductionRated ★ 2.0
ScarletRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 1.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 1.0- Black ScandalRated ★ 2.0
- 僕とシッポと神楽坂Rated ★ 2.0