Series
Ratings
113
The Art of SarahRated ★ 2.0
Lucky StarRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.0