Series
Ratings
163
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0