Series
Ratings
74- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 현역가왕Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5