Series
Ratings
229
Fallout Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
Creature CommandosRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.0
Foundation Season 3Rated ★ 3.0
Foundation Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Shrinking Season 1Rated ★ 3.0