Series
Ratings
166
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
1899Rated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0