Series
Ratings
131
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5