Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- ItRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0- Sannin Kyoudai Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
High School of the DeadRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5- The Turn of the ScrewRated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0