Movies
Ratings
535
MaleficentRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 2.5
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0