Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
StyleRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0