Movies
Ratings
181
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Gridiron GangRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0