Series
Ratings
203
The Art of SarahRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 5.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0