Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
TomorrowRated ★ 2.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.0
Death's GameRated ★ 2.0
86Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0