Movies
Ratings
17
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0