Series
Ratings
126- 셰프와 사냥꾼Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5