Titles you rated
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.0
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5