Movies
Ratings
1248
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0