Movies
Ratings
29
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0