Movies
Ratings
28
Once We Were UsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5