Series
Ratings
42
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0