Series
Ratings
36
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Survival WeddingRated ★ 2.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 5.0
Beach BoysRated ★ 5.0- Jikou KeisatsuRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- SetoUtsumiRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0