Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 5.0
IntruderRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0