Series
Ratings
42
The ProducersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0