Movies
Ratings
14
Love UntangledRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5