Series
Ratings
53
Just an ExcuseRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Nineteen to TwentyRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 4.0