Series
Ratings
86
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0