Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0