Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0