Series
Ratings
99
Wedding ImpossibleRated ★ 0.5
My Lovely LiarRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5- HonourRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.0
Love MeRated ★ 0.5
The Potato LabRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
I Dol IRated ★ 1.5
Surely TomorrowRated ★ 2.0- Pro BonoRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 1.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.0- No Next LifeRated ★ 1.5
- 태풍상사Rated ★ 2.0
To the MoonRated ★ 1.0
First LadyRated ★ 0.5
Motel CaliforniaRated ★ 0.5
My YouthRated ★ 1.0