Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GraceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5