Titles you rated
StarletRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
LetoRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0