Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
PlutoRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0