Movies
Ratings
22
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Little BuddhaRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0