Movies
Ratings
215
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0