Titles you rated
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0