Series
Ratings
14
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0