Movies
Ratings
2425
FerrariRated ★ 3.5
SistersRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Histoire(s) du Cinéma: Only CinemaRated ★ 4.5
Soft and HardRated ★ 3.0
Grandeur et Decadence d'un Petit Commerce de CinemaRated ★ 3.5
DetectiveRated ★ 3.5
Tout va bienRated ★ 3.5
Le gai savoirRated ★ 3.0
All the Boys Are Called PatrickRated ★ 3.0
The Inner ScarRated ★ 3.5
The IdiotsRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 4.0
Life of an American FiremanRated ★ 3.0
Alice Doesn't Live Here AnymoreRated ★ 3.5
Big TroubleRated ★ 2.5
Opening NightRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0