Series
Ratings
39
UnnaturalRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0