Series
Ratings
43
Demon SlayerRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0