Movies
Ratings
187
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
The Quiet GirlRated ★ 3.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5