Series
Ratings
158- T-BusterRated ★ 3.0
- T-Buster Season 2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0