Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
SirensRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0