Movies
Ratings
524
Music and LyricsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0